Prijswinnaars

Wie wonnen er zoal prijzen op het Prinses Christina Concours?
Een selectie van prijswinnaars door de jaren heen.

2018 Trio Diotima, piano, viool, cello
2018 Mara Mostert, viool
2018 Mayte Levenbach, viool
2018 Niels Jacobs, trombone
2017 Radu Ratering, piano
2017 Sasha Witteveen, contrabas
2017 Theodoor Heyning, cello
2017 Pelle van Esch, bastrombone
2016 Johan Wiersma, accordeon
2016 Caspar Westerman, cello
2016 Mischa van Tijn, piano
2016 Alexander Warenberg, cello
2015 Andrei Makarov, piano
2015 Benjamin Farber, altsaxofoon
2015 Mayu en Takehiro Konoe, viool en altviool
2014 Maarten Oomes, gitaar
2014 Jurn Tjoa, piano
2014 Stephan Harsono, piano
2013 Jorian van Nee, piano
2013 Ramon van Engelenhoven, piano
2013 Laetitia Gerards, sopraan
2012 Manuel Sanguino, altsaxofoon
2012 Lucie Horsch, blokfluit
2012 Joost Willemze, harp
2012 Rik Kuppen, piano
2011 Svenja Staats, viool
2011 Miyu Haraguchi, piano
2011 Irene Enzlin, cello
2011 Ferdinand Binnendijk, mandoline
2010 Tuur Segers, gitaar
2010 Pieter van Loenen, viool
2010 Anton Mecht Spronk, cello
2009 Arjan Jongsma, marimba
2009 Valentina Tóth, piano
2009 Laurens de Man, piano
2009 Mengjie Han, piano
2008 Ella van Poucke, cello
2008 Arthur Rusanovsky, viool
2008 Timo Tromp, klarinet
2008 Sophiko Simsive, piano
2007 Elvira van Groningen, viool
2007 Vincent van Amsterdam, accordeon
2007 Bernadeta Astari, zang
2006 Svjatoslav Presnyakov, piano
2006 Saleem Khan, trompet
2006 Nicolas van Poucke, piano
2006 Bas Jongen, cello
2005 Noa Kleisen, piano
2005 Luuk Penninx, slagwerk
2005 Jiri van der Kaaij, euphonium
2004 Remy van Kesteren, harp
2004 Ramon Lormans, marimba
2004 Joris van den Berg, cello
2003 Lisanne Soeterbroek, en
2003 Laura Hendriks, viool/altviool
2003 Hannes Minnaar, piano
2003 Felicia van den End, dwarsfluit
2002 Mathieu van Bellen, viool
2002 Lotte Pen, altsaxofoon
2001 Birthe Blom, viool
2000 Anatoli Kotchébine, piano
1999 Lisa Jacobs, viool
1999 Christopher Devine, piano
1998 Saskia Lankhoorn, piano
1998 Frederieke Saeys, viool
1998 Christopher Bouwman, hobo
1998 Christiaan Kuyvenhoven, piano
1997 Lavinia Meijer, harp
1996 Gwyneth Wentink, harp
1995 Ralph van Raat, piano
1995 Jeroen Gulikers, accordeon
1995 Christianne Stotijn, zang
1993 Liza Ferschtman, viool
1993 Lars Wouters van den Oudenweijer, klarinet
1992 David van Dijk, viool
1991 Izhar Elias, gitaar
1991 Bas Verheijden, piano
1990 Johan van Iersel, cello
1990 Bart van de Roer, piano
1989 Peter Beets, piano
1988 Sonja van Beek, viool
1986 Godelieve Schrama, harp
1985 Wibi Soerjadi, piano
1984 Jacomien Punt, altviool
1981 Hans Eijsackers, piano
1980 Peppie Wiersma, slagwerk
1979 Ellen Corver, piano
1977 Sepp Grotenhuis, piano
1974 Noor Kamerbeek, dwarsfluit

Agenda

Zondag 16 december 2018, Podium Palisium, Eerbeek

12.00 uur

Zondag 16 december 2018, Concertgebouw, Spiegelzaal

10.00 uur

Maandag 17 december 2018, Theater Amsterdam

20.15 uur

Lees meer

Onze hoofdbegunstigers:

ARCADIS-logo-220ARCADIS-logo-220logo_fco
logo kpmg meijburg

Klik hier voor een overzicht van alle begunstigers.

Klassiek concours 2019 Schrijf je in!